Mesaj gönder
Ana sayfa

Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Chongqing Xionggong Mechanical and Electrical Company Ltd., Temmuz 2005'te kurulmuştur. Şirket, deniz turboşarjı geliştirme ve ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır.Şirket, Çin'in otomotiv endüstrisi ve ekonomi merkezi olan Chongqing şehrinde elverişli bir konuma sahiptir.Chongqing Xionggong'un mevcut ihracat noktası Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'ya yayılmıştır.

 

Chongqing Xionggong, sağlanan örnekler ve çizimlere göre yeni ürünler geliştirme yeteneğine sahiptir.Çalışanlarının çalışkanlığı ile şirket giderek genişledi ve parlak bir gelecek vaat etti.

 

"Önce Kalite, Müşteri Üstünlüğü" sloganı olarak almak.24 saat yüksek kaliteli hizmet ve optimum performans ve fiyat oranı sunmaya hazırız.Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, daha iyisini yapalım.

Çin Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Chongqing Xionggong Mechanical and Electrical Company Ltd., Temmuz 2005'te kurulmuştur. Şirket, deniz turboşarjı geliştirme ve ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, Çin'in otomotiv endüstrisi ve ekonomi merkezi olan Chongqing şehrinde elverişli bir konuma sahiptir. Chongqing Xionggong'un mevcut ihracat noktası Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'ya yayılmıştır.

 

 

Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : BF

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : >1 Million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%